عکس ایستگاه اتوبوس بهار
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بهار (محله امجدیه - خاقانی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، طالقانی، بین زحل و طالبیان

موقعیت ایستگاه اتوبوس بهار در محله امجدیه - خاقانی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بهار (ایستگاه اتوبوس) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان و پاساژ مهران و همچنین ایران رادیاتور، هتل مهمانپذیر خانه تهران، رستوران هتل آپادانا، دارالترجمه رسمی ماندگار و شرکت دماتجهیز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طالقاني، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهار

ایستگاه اتوبوس بهار یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله امجدیه - خاقانی خیابان طالقانی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مفتح جنوبی، طالقانی، بین زحل و طالبیان قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهار عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هفت تير قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شبانه روزی جهان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهار و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، طالقانی، بین زحل و طالبیان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میثاق
  شریعتی، بین میثاق پنجم و شهید محمد صالحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهار ندارد.
  neshan logo