عکس ایستگاه اتوبوس هدایت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس هدایت (محله بهارستان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سعدی شمالی، تلگرافخانه

موقعیت ایستگاه اتوبوس هدایت در محله بهارستان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس هدایت (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان تهران و خیابان تلگرافخانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه نقاشی پشت شیشه و بازار باغ سپهسالار و همچنین رستوران تیلیت، کافه قنادی مینیون، پایگاه بیمارستان امیر اعلم، خانه صادق هدایت و صنایع لوستر چشمه نور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هدایت

آدرس ایستگاه اتوبوس هدایت، شهر تهران، محله بهارستان خیابان تلگرافخانه است. این ایستگاه اتوبوس در سعدی شمالی، تلگرافخانه قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس هدایت عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سعدی است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شبانه روزی جهان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس هدایت و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سعدی شمالی، تلگرافخانه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هدایت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  مفتح جنوبی، بین مبینی و عطارد
 • ایستگاه اتوبوس سمیه
  شریعتی، بین صدیق و سمیه
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین
  ابن سینا، نرسیده به شهید صیادخدایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هدایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هدایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هدایت ندارد.
  neshan logo