عکس ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین (محله دروازه شمیران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ابن سینا، نرسیده به شهید صیادخدایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین در محله دروازه شمیران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان ابن سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا یحیائیان، باغ موزه نگارستان و بازار بزرگ بهارستان و همچنین مجلس شورای اسلامی، تالار سیاره، رستوران روحی، موزه هنرهای ملی و پمپ بنزین 125 بهارستان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بهارستان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین

ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین در شهر تهران، محله دروازه شمیران و خیابان ابن سینا قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ابن سینا، نرسیده به شهید صیادخدایی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سعدی قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس قاین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ابن سینا، نرسیده به شهید صیادخدایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه مجاهدین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک صادرات
  جمهوری اسلامی، بین نوشین و سعدی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  سعدی جنوبی، بین فخرایی و بانک تجارت
 • ایستگاه اتوبوس هدایت
  سعدی شمالی، تلگرافخانه
 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  سعدی شمالی، بین تلگرافخانه و مرادی نور
 • ایستگاه اتوبوس حقوقی
  انقلاب اسلامی، حقوقی، بین قزوینی و اعتماد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین ندارد.
  neshan logo