info
عکس ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه محله بهارستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه

ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان تهران و خیابان ملت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه استاد ابوالحسن صبا و بازار باغ سپهسالار و همچنین انتشارات و فروشگاه موسیقی عارف، عمارت مسعودیه، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو ماشین نو، کلاه فروشی رحمت الهی و کافه مسعودیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ملت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه تهران، شهر تهران، محله بهارستان است. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، ملت، بین شیرازی و قدیم نوایی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سعدی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سعدی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملت تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نادری
  جمهوری اسلامی، بین شیروانی و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس دروازه شمیران
  بهارستان، بین استقلال و جلایی پور
 • ایستگاه اتوبوس دروازه دولت
  سعدی شمالی، بین نادری و قائدی
 • ایستگاه اتوبوس هدایت
  سعدی شمالی، تلگرافخانه
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
  امیرکبیر، ناصرخسرو، بین پست و دکتر مسعودخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه ندارد.
  neshan logo