info
عکس ایستگاه اتوبوس بلال
category

ایستگاه اتوبوس بلال اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلال

ایستگاه اتوبوس بلال (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان لاهور واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین فیزیوتراپی باران، رستوران دمپخت، کاردرمانی، گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا، شرکت عتیق نقش جهان و نمایندگی محصولات خانگی اسنوا ، دوو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلال اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس بلال اصفهان است که در محله چشمه باقرخان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس لاهور، بین عبودیت و مبارزان می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بلال اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلال اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر
  هشت بهشت شرقی، بین بزرگمهر و ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد
  احمد آباد، بین شهید اصفهانی و خشوعی
 • ایستگاه اتوبوس رکن الدوله
  حمزه اصفهانی شمالی، بین جهانگیر و بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلال ندارد.
  neshan logo