info
عکس مبلمان طرحی برای زندگی 2
category

مبلمان طرحی برای زندگی 2 محله گلباغ نماز، رشت

درباره‌ی مبلمان طرحی برای زندگی 2

مبلمان طرحی برای زندگی 2 (فروشگاه مبلمان) در محله گلباغ نماز رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه مبلمان در محله گلباغ نماز رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج تندیس و همچنین آش مرادی، فروشگاه تشک رویا، گلباغ نماز، مدرسه دولتی نبوت و بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مبلمان طرحی برای زندگی 2 رشت

فروشگاه مبلمان طرحی برای زندگی 2 رشت در شهر رشت، محله گلباغ نماز و قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 01333727114 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه مبلمان طرحی برای زندگی 2 رشت یکی از فروشگاه‌های خوب محله گلباغ نماز به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه فرش و مبل سلطانی، مبل فرحبخش و فروشگاه شایان قرار دارند.

چطور به فروشگاه مبلمان طرحی برای زندگی 2 رشت برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مبلمان طرحی برای زندگی 2 رشت را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه مبلمان طرحی برای زندگی 2 رشت مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه مبلمان طرحی برای زندگی 2 رشت را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده مبلمان طرحی برای زندگی 2 واقع شده‌اند:

 • فروشگاه فرش و مبل سلطانی
  طالبی، بین شهرک عطر گل یاس و سزاوار
 • مبل فرحبخش
  بلوار شهید انصاری، بین میرزا کوچک خان و ولیعصر 1
 • فروشگاه شایان
  ارشاد، بهار 1
 • مبل پرنس
  بلوار احمدزاده، بلوار شهید انصاری
 • مبلیران (شعبه رشت)
  بلوار شهید انصاری، بین مسعود و فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fereshte😎 در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مبلمان طرحی برای زندگی 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مبلمان طرحی برای زندگی 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مبلمان طرحی برای زندگی 2 ندارد.
  neshan logo