info
عکس ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی
category

ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی (محله انتقال خون، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی

ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی (ایستگاه اتوبوس) در محله انتقال خون یزد و خیابان منابع طبیعی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله انتقال خون یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه کاخ و همچنین رستوران یاس یزد، عکاسی ایماژ، خدمات و تعمیرات مبل پاسارگاد، بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) و شرکت تعاونی مصرف جهاد کشاورزی - شعبه صفاییه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی یزد

در شهر یزد، محله انتقال خون ، ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی یزد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به منابع طبیعی، نرسیده به آیت الله علاقه بند بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منابع طبیعی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد
  بلوار جهاد، بین دشتی سیزدهم و دشتی یازدهم
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان
  خیابان تیمسار فلاحی، بین میدان امام حسن و تیمسار فلاحی11
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج
  بلوار خلیج فارس، بلوار شهیدان گلدانساز، بین دکتر قلمسیاه و میدان حضرت زهرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی ندارد.
  neshan logo