عکس سکوی فرود بالگرد
مشاهده در نقشه نشان
category

سکوی فرود بالگرد (محله شیراز، تهران)

سکوی فرود بالگرد
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شیخ بهائی، فلاحی

موقعیت سکوی فرود بالگرد در محله شیراز تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سکوی فرود بالگرد (سکوی فرود بالگرد) در محله شیراز تهران و خیابان فلاحی واقع شده است. این هلی‌پد یکی از دو سکوی فرود بالگرد در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و برج میلنیوم و همچنین هتل تاج محل، رستوران تاج محل، ساختمان مرکزی بیمه ایران، کافه نان استاپ و کانون سخنوران پارسی زبان قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شیخ بهائی، فلاحی


سایر هلی‌پدهای که در محدوده سکوی فرود بالگرد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط XYZ (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سکوی فرود بالگرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سکو سکوی فرود بالگردهلی پد کوپتر

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سکوی فرود بالگرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سکوی فرود بالگرد ندارد.
neshan logo