info
عکس پد بالگرد بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)
category

پد بالگرد بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) محله شیراز، تهران

سکوی فرود بالگرد
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پد بالگرد بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)

پد بالگرد بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) (سکوی فرود بالگرد) در محله شیراز تهران و بزرگراه شهید همت، شیخ بهائی واقع شده است. این هلی‌پد یکی از دو سکوی فرود بالگرد در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و همچنین بیمارستان تخصصی دندانپزشکی شهید شکری، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم، پارکینگ داخلی بیمارستان بقیه الله و یادمان شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) قرار گرفته است.
سایر هلی‌پدهای که در محدوده پد بالگرد بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) واقع شده‌اند:

 • پد هلیکوپتر اورژانس (پد والفجر)
  شیخ بهائی، ایرانشناسی
 • سکوی فرود بالگرد
  شیخ بهائی، فلاحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پد بالگرد بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پد بالگرد بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پد بالگرد بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) ندارد.
  neshan logo