info
عکس ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک
category

ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک محله پاسداران، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک

ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اردوگاه دانش آموزی سیدالشهداء، نانوایی سنگک، داروخانه رشیدی، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یزد و دبیرستان پسرانه مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهداء قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک یزد است که در محله پاسداران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، بین پاسداران 17 و بلوار یاسین واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس شبانه روزی سفیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزمایشگاه مکانیک خاک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی
  بلوار جهاد، عدالت، بین عدالت 12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
  بلوار ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک ندارد.
  neshan logo