info
عکس رایانه نگار
category

رایانه نگار اصفهان

فروشگاه لوازم الکترونیک
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رایانه نگار

رایانه نگار (فروشگاه لوازم الکترونیک) در اصفهان و خیابان 4 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه آرایشی و بهداشتی ایده آل، تهیه غذای فاخر، آشپزی برکت، نانوایی سنگک و اسکوتر برقی اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه رایانه نگار اصفهان

فروشگاه رایانه نگار اصفهان در محله شهرک مهدیه شهر اصفهان، در قرار دارد. فروشگاه رایانه نگار اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک مهدیه است. کالای برق قائم ، تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری و فروشگاه آروین فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه رایانه نگار اصفهان برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه رایانه نگار اصفهان می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس صفا قرار دارد. ایستگاه مترو قدس هم در نزدیکی فروشگاه رایانه نگار اصفهان قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه رایانه نگار اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه رایانه نگار اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده رایانه نگار واقع شده‌اند:

 • کالای برق قائم
  بزرگراه امام خمینی، گلبرگ
 • تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری
  (5.0)
  شهدای بابوکان، بین مهر و یاسمن
 • فروشگاه آروین
  (5.0)
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • برق رایا
  (5.0)
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahi darya (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رایانه نگار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رایانه نگار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رایانه نگار ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، شهدای عاشق آباد، 4
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری رایانه نگار

  شنبه 09:00 تا 17:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 17:00
  دوشنبه 09:00 تا 17:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 17:00
  چهارشنبه 09:00 تا 17:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 17:00
  جمعه 09:00 تا 17:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo