info
عکس نانوایی تافتون
category

نانوایی تافتون محله رودکی، اراک

درباره‌ی نانوایی تافتون

نانوایی تافتون (نانوایی) در محله رودکی اراک و خیابان حقانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از سیزده نانوایی در محله رودکی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان رودکی اراک، قهوه سرو، مسجد امام حسن (ع)، تولیدی آوازه و فروشگاه قطعات خانگی حمید قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی تافتون واقع شده‌اند:

 • نانوایی بربری کریمی
  امام رضا، گلستان 1، بین معلم و گلبرگ
 • فتیر تنوری میرزایی
  امام رضا، سبحان، بین گلستان 1 و ستایش 1
 • نانوایی لواش
  بلوار آیت الله طالقانی، شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahlammmm (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی تافتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی تافتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی تافتون ندارد.
  neshan logo