info
عکس ایستگاه زی‌ رو (شرکت نفت)
category

ایستگاه زی‌ رو (شرکت نفت) محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه زی‌ رو (شرکت نفت)

ایستگاه زی‌ رو (شرکت نفت) (ایستگاه دوچرخه) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان خرمشهر(آپادانا) واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه دوچرخه در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه چهل سرا و همچنین پیتزا پرپروک، پارس آنلاین، آژانس هواپیمایی رز آبی، پرپروک(آپادانا) و یزد تایر قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه زی‌ رو (شرکت نفت) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه زی‌ رو (بهشتی-سهروردی)
  بهشتی، بین سهروردی شمالی و کاووسی فر
 • ایستگاه زی‌ رو (بهشتی-مفتح)
  بهشتی، مفتح شمالی
 • ایستگاه دوچرخه
  بهشتی، بین یوسفی و صابونچی
 • ایستگاه زی‌ رو (خرمشهر-عربعلی)
  سهروردی شمالی، خرمشهر(آپادانا)، بین عربعلی و فرهاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 08 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه زی‌ رو (شرکت نفت) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه زی‌ رو (شرکت نفت) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه زی‌ رو (شرکت نفت) ندارد.
  neshan logo