info
عکس بانک ملی
category

بانک ملی اصفهان

بانک
2.0
1 رای

درباره‌ی بانک ملی

بانک ملی (بانک) در اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بابا بستنی، موسسه پرستو شعبه رهنان، کباب گلپایگانی مصطفی، اداره پست ناحیه رهنان و خدمات سنگ مغناطیس مسعود قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی اصفهان

بانک ملی اصفهان در شهر اصفهان، محله طاحونه قرار گرفته است. بانک ملی اصفهان یکی از بانک‌های خوب محله طاحونه است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. پست بانک شعبه رهنان، پست بانک و بانک سپه شعبه ابوذر رهنان از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک ملی اصفهان برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. برای رسیدن به بانک ملی اصفهان شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس در یخچال پیاده شوید.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک ملی اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملی اصفهان در ادامه برای شما قرار داده شده است. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • پست بانک شعبه رهنان
  ابوذر، بین معلم و شریفی
 • پست بانک
  شریف غربی، مطهری، بین شهید نامور و شهید حسین زاده
 • بانک سپه شعبه ابوذر رهنان
  ابوذر، بین 13 و جعفری
 • صندوق قرض الحسنه کمیل
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین مهدی سلطانی و قدس
 • بانک کشاورزی
  (5.0)
  شریف غربی، بین میدان شاهد و مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجرد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ)
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک ملی

  شنبه 07:30 تا 13:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
  دوشنبه 07:30 تا 13:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
  چهارشنبه 07:30 تا 13:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 13:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo