info
عکس ایستگاه اتوبوس تولید دارو
category

ایستگاه اتوبوس تولید دارو محله سرآسیاب - مهرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تولید دارو

ایستگاه اتوبوس تولید دارو (ایستگاه اتوبوس) در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ چشمه و همچنین فروشگاه ایساکو اشکذری، طباخی بره سفید، مسجد مسلم بن عقیل، شیرینی فروشی توحیدی و خدمات اتومبیل صالحی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تولید دارو تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس تولید دارو تهران، شهر تهران، محله سرآسیاب - مهرآباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس چهل و پنج متری زرند، دانشگاه هوایی جنوبی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تولید دارو تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی برتر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تولید دارو تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تولید دارو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درختی
  معلم، رجایی، آلاله هفتم
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد
  معلم، بین کهن و عباسی
 • ایستگاه اتوبوس نوروزی
  شمشیری، بین حسینی و یزدی
 • ایستگاه اتوبوس فردوس
  چهل و پنج متری زرند، بین گزل خو و سی متری طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تولید دارو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تولید دارو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تولید دارو ندارد.
  neshan logo