info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد محله تولید دارو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد

ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله تولید دارو تهران و خیابان معلم واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله تولید دارو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل ایران شماره 3 و همچنین فروشگاه رفاه، بستنی نعمت، داروخانه شبانه روزی دکتر پیرایش خیر، دفتر خدمات قضایی و ممل برگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد تهران

ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تولید دارو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس معلم، بین کهن و عباسی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تلفنی ولیعصر قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه یافت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  پیغمبری، شاندیز، بین قفلیان پور و میر احمدی
 • ایستگاه اتوبوس یافت آباد
  یافت آباد، بین طالقانی و حاج ولی
 • ایستگاه اتوبوس بازیافت
  آیت الله سعیدی، بعد از طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد
  چهل و پنج متری زرند، بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد ندارد.
  neshan logo