info
عکس سوپر مارکت امیرعکس سوپر مارکت امیرعکس سوپر مارکت امیر
category

سوپر مارکت امیر محله سرافرازان، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
2 رای

درباره‌ی سوپر مارکت امیر

سوپر مارکت امیر (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سرافرازان مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از نود سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خطیب و همچنین گالری زرین گام، بوستان خطی نخل، نانوایی سنگک نارنج، فروشگاه رنگین کمان و خشکشوئی امیر قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت امیر واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت و سوپر میوه باران
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 41 و 43
 • سوپر حشمتی
  بلوار شهید فکوری، فکوری 61
 • سوپر یاس
  بلوار سرافرازان، رهایی - دلاوران 21، بین رهایی5 و رهایی7
 • سوپرمارکت یاس
  بلوار سرافرازان، رهایی - دلاوران 21، بین رهایی5 و رهایی7
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اعتمادپور (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت امیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت امیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت امیر ندارد.
  neshan logo