info
عکس ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی
category

ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی

ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام مهدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان خاتمی، شرکت تولیدی مبلمان دارکوب، تولیدی پوشاک ارغوان، شیرینی الماس کویر و دهکده قهوه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی یزد

ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محله زیبا پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام مهدی، بین پارساییان و آیین بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ساختمان پزشکان مهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی
  بلوار مدرس، بین آذر و آبان
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله
  بلوار دهه فجر، بین میدان صاحب الزمان و دهه فجر 25
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی
  امام مهدی، بین میر طالبی پور و مهدی 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی ندارد.
  neshan logo