info
عکس باشگاه بدنسازی بانوان انوشه
category

باشگاه بدنسازی بانوان انوشه محله صادقیه، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
4.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه بدنسازی بانوان انوشه

باشگاه بدنسازی بانوان انوشه (سالن و مجموعه ورزشی) در محله صادقیه تهران و خیابان پنجم شرقی واقع شده است. این مجتمع یکی از شانزده مجموعه ورزشی در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پردیس و همچنین گزنگ برگر، کبابخانه دوزلی، نمایشگاه اتومبیل ایران خودرو، آرایشگاه رضا صیامی و نمایندگی غرب تشک خوشخواب قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه بدنسازی بانوان انوشه واقع شده‌اند:

 • مركز تناسب اندام بيوتين
  مرزداران، ابراهیمی، الوند سیزدهم
 • باشگاه سپندار
  بزرگراه یادگار امام، ابراهیمی
 • باشگاه تن یار شعبه مرزداران
  مرزداران، ابراهیمی
 • باشگاه بدنسازی ستارگان
  بزرگراه جلال آل احمد، گلستان چهارم
 • باشگاه ورزشی ستارگان
  بزرگراه جلال آل احمد، گلستان چهارم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط توسلی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه بدنسازی بانوان انوشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه بدنسازی بانوان انوشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه بدنسازی بانوان انوشه ندارد.
  neshan logo