info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10
category

ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10 محله شیشه گری - مقر، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10

ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10 (ایستگاه اتوبوس) در محله شیشه گری - مقر شیراز و خیابان شهدای شیشه گری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شیشه گری - مقر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب الزهرا و همچنین مسجد حسن ابن علی(ع)، نانوایی سنگک، پزندگی پاسارگارد، موبایل 30-40 و لوازم پرنده حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10 شیراز

ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10 شیراز در شهر شیراز، محله شیشه گری - مقر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ارتش، شهدای شیشه گری، بین جنت 12 و جنت 13 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10 شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10 شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان جنت 10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه دارالرحمه
  بلوار رحمت شرقی، بین گلزار شهدا و بلوار رضوان
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه نرجس
  بلوار رازی، بین بلوار دلاوران بسیج و نرجس
 • ایستگاه اتوبوس اسلامی
  بلوار زینبیه، نرسیده به آستانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10 ندارد.
  neshan logo