info
عکس تعمیرات مبل مهدی
category

تعمیرات مبل مهدی محله ونک، تهران

فروشگاه مبلمان
5.0
1 رای

درباره‌ی تعمیرات مبل مهدی

تعمیرات مبل مهدی (فروشگاه مبلمان) در محله ونک تهران و خیابان کاشانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده فروشگاه مبلمان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی فک وصورت ایران و مرکز خرید سیول و همچنین آشپزخانه برادران، رستوران ستاره ونک، کافه کارخانه، کباب زعفرانی حاج علی و برندس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تعمیرات مبل مهدی تهران

فروشگاه تعمیرات مبل مهدی تهران در محله ونک شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه تعمیرات مبل مهدی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله ونک به حساب می‌آید. تعمیرات مبل مهدی، ونک مبل و مبلمان اداری طراحان آفیس از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه تعمیرات مبل مهدی تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تعمیرات مبل مهدی تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس زاینده رود قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه تعمیرات مبل مهدی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه تعمیرات مبل مهدی تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده تعمیرات مبل مهدی واقع شده‌اند:

 • تعمیرات مبل مهدی
  میدان شیخ بهایی
 • ونک مبل
  شیخ بهائی
 • مبلمان اداری طراحان آفیس
  (5.0)
  بزرگراه کردستان، حکیم اعظم، بین مسلمی و شیرازی
 • مبلمان اداری آرسیس صنعت
  (4.0)
  شرافتی، ششم
 • کم جا چوب
  (5.0)
  ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی حیدری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرات مبل مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرات مبل مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرات مبل مهدی ندارد.
  neshan logo