info
عکس ایستگاه اتوبوس خاقانی
category

ایستگاه اتوبوس خاقانی محله آشتیانی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خاقانی

ایستگاه اتوبوس خاقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله آشتیانی تهران و بزرگراه باقری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله آشتیانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خاقانی و همچنین بوستان شقایق، کتابخانه شقایق، بانک صادرات ایران - کد 885، بازار میوه و تره بار مهر و آموزشگاه موسیقی آوای صبا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خاقانی تهران

ایستگاه اتوبوس خاقانی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله آشتیانی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه باقری واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خاقانی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خاقانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خاقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه باقری، خاقانی، شهید سرمدیان، وصالی، بین شواخ و افضلی
 • ایستگاه اتوبوس تلفنخانه
  دماوند، فراهانی، بلوار شهید ثانی، بین چهلم و دکتر آیت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خاقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خاقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خاقانی ندارد.
  neshan logo