info
عکس سوپر استانبول
category

سوپر استانبول محله گلسار، رشت

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر استانبول

سوپر استانبول (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله گلسار رشت و بلوار گیلان واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برج گلسار و همچنین رستوران گیلان گراند، بوم برگر، دانشگاه فرهنگیان رشت، کافه باکا و دبیرستان غیر دولتی دخترانه هوشمند منظومه خرد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر استانبول واقع شده‌اند:

 • سوپر بهرام
  بلوار شهیدان یوسفی، کوی حسینی، بین هشتم و شهید وارسته
 • سوپر مارکت هاشمی دهکده
  استاد معین، بین کوچه 25 و 32
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه امین
  بلوار شهیدان یوسفی، کوی حسینی، بین دهم و نودهی
 • سوپر مارکت مهیار
  بلوار گلایل، بلوار استاد معین، گلها
 • سوپرمارکت خوش
  استاد معین، بین کوچه دوازدهم و چهاردهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر استانبول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر استانبول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر استانبول ندارد.
  neshan logo