info
عکس تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا
category

تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا محله بازار تهران، تهران

فروشگاه لباس زیر
4.4
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا

تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا (فروشگاه لباس زیر) در محله بازار تهران تهران و خیابان آل یاسین واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک فروشگاه لباس زیر در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ تهران و همچنین پاساژ کویتی ها، رستوران قدح، جوراب دیپ، نخ موسوی و تولیدی جوراب دیکاریو و بانجو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لباس زیر خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو خیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا تهران

فروشگاه تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله بازار تهران و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 02155570357 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار تهران است. لباس زیر پانیذ، فروشگاه لباس زیر مرکزی و تولیدی لباس زیر جهان پوشینه از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس گلوبندک قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو مولوی که نزدیک به فروشگاه تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا تهران است، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس زیر که در محدوده تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا واقع شده‌اند:

 • لباس زیر پانیذ
  خیام، 15 خرداد، بازار زرگرها، بین بازار صحافها و دالان امین الملک
 • فروشگاه لباس زیر مرکزی
  دالان سوم
 • تولیدی لباس زیر جهان پوشینه
  هفت تن
 • پخش پیرویس، پخش لباس زیر مردانه
  خیام، پاچنار، بازار فراش باشی
 • نیکوتنپوش سارانی
  مولوی، بازار حاج قاسم، بازار عباس آباد، بین کبابی ها و محمودیه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sam_mm (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا ندارد.
  location استان تهران، تهران، خیام، آل یاسین، بین میراب و بازار دروازه نو
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری تولید و پخش لباس زیر لیندا پرشیا

  شنبه 09:00 تا 18:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 18:00
  دوشنبه 09:00 تا 18:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 18:00
  چهارشنبه 09:00 تا 18:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 18:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo