عکس ایستگاه اتوبوس باغ فرید
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس باغ فرید (محله مینای جنوبی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی، نرسیده به مخبر

موقعیت ایستگاه اتوبوس باغ فرید در محله مینای جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس باغ فرید (ایستگاه اتوبوس) در محله مینای جنوبی تهران و بزرگراه محلاتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله مینای جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه نوشت افزار یاس، نانوایی سنگک سنتی، درمانگاه شهرداری منطقه 14، تعمیرگاه تخصصی پروتون حیدری و فست فود جم برگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ فرید

در شهر تهران، محله مینای جنوبی بزرگراه محلاتی، ایستگاه اتوبوس باغ فرید قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه محلاتی، نرسیده به مخبر واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باغ فرید عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. آژانس یاران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ فرید و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی، نرسیده به مخبر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ فرید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امیرکبیر
  امیرکبیر، 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس شاهین
  بزرگراه محلاتی، بعد از ارجمندی راد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ فرید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ فرید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ فرید ندارد.
  neshan logo