info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ فرید
category

ایستگاه اتوبوس باغ فرید محله مینای جنوبی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ فرید

ایستگاه اتوبوس باغ فرید (ایستگاه اتوبوس) در محله مینای جنوبی تهران و بزرگراه محلاتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله مینای جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه نوشت افزار یاس، درمانگاه شهرداری منطقه 14، نانوایی سنگکی خوشه طلایی، فست فود جم برگر و تعمیرگاه تخصصی پروتون حیدری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ فرید تهران

در شهر تهران، محله مینای جنوبی ، ایستگاه اتوبوس باغ فرید تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه محلاتی، بعد از پل محلاتی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باغ فرید تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو امیرکبیر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. آژانس یاران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ فرید تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ فرید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امیرکبیر
  امیرکبیر، 17 شهریور، بین آشتیانیها و گوته
 • ایستگاه اتوبوس شاهین
  بزرگراه محلاتی، بعد از ارجمندی راد
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  پیروزی، شکوفه، بین آبشاری و گیویان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ فرید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ فرید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ فرید ندارد.
  neshan logo