info
عکس ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر
category

ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر محله لویزان - شیان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر

ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر (ایستگاه اتوبوس) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان شعبانلو واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین دانشگاه صنعتی مالک اشتر، باغ لویزان، سوپر مارکت حمید خوش نصیب، دبیرستان پسرانه دوره اول صیاد شیرازی و بانک سپه شعبه دانشگاه مالک اشتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر تهران

ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله لویزان - شیان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بابایی، نوبهار جنوبی، شعبانلو می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس اتوموبیل کداک را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهمانپذیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه امام علی، جعفریان، شعبانلو، بین نسترن و گلزار سوم
 • ایستگاه اتوبوس پادگان المهدی
  نیروی زمینی، نرسیده به مجتمع الماس ایران
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی
  بزرگراه صدر، نرسیده به امیر
 • ایستگاه اتوبوس گلچین
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر ندارد.
  neshan logo