info
عکس بیمه مرکزی کوثر واحدخسارت
category

بیمه مرکزی کوثر واحدخسارت (محله ارم، شیراز)

نمایندگی بیمه
3.0
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بیمه مرکزی کوثر واحدخسارت

بیمه مرکزی کوثر واحدخسارت (نمایندگی بیمه) در محله ارم شیراز و خیابان ساحلی غربی واقع شده است. این مکان یکی از چهار نمایندگی بیمه در محله ارم شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نمازی، برکه باغ ارم، موزه سنگ و گوهر دریای نور و پاساژ کامپیوتر پارس و همچنین ساختمان شماره 2 انتقال خون، داروخانه امین علی، مطب دکتر مهرداد تنگستانی، دانشکده مهندسی عمران و برق و کامپیوتر شیراز و درمانگاه امام رضا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر نمایندگی‌های بیمه که در محدوده بیمه مرکزی کوثر واحدخسارت واقع شده‌اند:

 • بیمه ایران
  بلوار شهید چمران، ابیوردی دوم، 2/4
 • کارگزاری شعبه ۲ تامین اجتماعی
  قصردشت، بین 25 و 29 قصردشت
 • نمایندگی بیمه آتیه سازان حافظ
  هفت تیر، خیابان معدل غربی
 • بیمه آسیا شرکت خدمات بیمه ای طلوع توفیق
  قصردشت، خیابان فلسطین، بین 2 فلسطین و 5
 • شرکت بیمه ایران نمایندگی حیات داودی
  خیابان ساحلی غربی، بین ساحلی14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمه مرکزی کوثر واحدخسارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمه مرکزی کوثر واحدخسارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمه مرکزی کوثر واحدخسارت ندارد.
  neshan logo