عکس موسسه قرآنی مردمی ستایش کردستان
category

موسسه قرآنی مردمی ستایش کردستان (سنندج)

محل عبادت
3.0
1 رای
استان کردستان سنندج استان کردستان، سنندج، بلوار سید قطب، کوچه شبنم، خیابان دکتر حسابی، بین کوچه استاد محوی و 12 اردیبهشت

موقعیت موسسه قرآنی مردمی ستایش کردستان سنندج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

موسسه قرآنی مردمی ستایش کردستان (محل عبادت) در سنندج و خیابان دکتر حسابی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ صدف و همچنین مجتمع بانتا آبیدر، کارگزاری مفید، رستوران هفت دریا، مرغ کنتاکی و آموزشکده فنی و حرفه ای شهید یزدانپناه قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان کردستان، سنندج، بلوار سید قطب، کوچه شبنم، خیابان دکتر حسابی، بین کوچه استاد محوی و 12 اردیبهشت


سایر محل‌های عبادت که در محدوده موسسه قرآنی مردمی ستایش کردستان واقع شده‌اند:

 • حوزه هنری کردستان
  (3.0)
  فلسطین / ژاندارمری سابق، نرسیده به کوچه ارشاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نریمان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه قرآنی مردمی ستایش کردستان سنندج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  محل عبادت عبادتگاه پرستشگاه عبادتخانه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه قرآنی مردمی ستایش کردستان سنندج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه قرآنی مردمی ستایش کردستان سنندج ندارد.