info
عکس آجیل و خشکبار اسلامی
category

آجیل و خشکبار اسلامی محله بازار تهران، تهران

فروشگاه آجیل و خشکبار

درباره‌ی آجیل و خشکبار اسلامی

آجیل و خشکبار اسلامی (فروشگاه آجیل و خشکبار) در محله بازار تهران تهران و خیابان پانزده خرداد واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک فروشگاه آجیل و خشکبار در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سیدالشهدا، تالار الماس، شمس العماره و بازار رضا و همچنین رستوران و چلوکبابی مسلم، مسجد امام خمینی (ره)، قهوه خانه حاج علی درویش، بازار طلا و جواهر ایران و تور پیاده روی رایگان تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو پانزده خرداد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه آجیل و خشکبار اسلامی تهران

فروشگاه آجیل و خشکبار اسلامی تهران در محله بازار تهران شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه آجیل و خشکبار اسلامی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار تهران به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، سرای میرزا اسماعیل، سرای قزوینیها و خشکبار شرکا هستند.

چطور به فروشگاه آجیل و خشکبار اسلامی تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آجیل و خشکبار اسلامی تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیام قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه آجیل و خشکبار اسلامی تهران نیز ایستگاه مترو امام خمینی است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه آجیل و خشکبار اسلامی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه آجیل و خشکبار اسلامی تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده آجیل و خشکبار اسلامی واقع شده‌اند:

 • سرای میرزا اسماعیل
  مصطفی خمینی، سید اسماعیل دوم، سید اسماعیل، چهل تن، بین برادران نیری و بازار غریبیان
 • سرای قزوینیها
  بازار غریبیان
 • خشکبار شرکا
  بازار غریبیان
 • بازار آجیل
  بازار غریبیان
 • خشکبار سجاد
  (5.0)
  مصطفی خمینی، 15 خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی فردوس (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آجیل و خشکبار اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آجیل و خشکبار اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آجیل و خشکبار اسلامی ندارد.
  neshan logo