info
عکس ایستگاه اتوبوس جامی
category

ایستگاه اتوبوس جامی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جامی

ایستگاه اتوبوس جامی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان پنج رمضان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز 5 رمضان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، غذای فانوس، پولک و نبات شکرچی زاده، آجیل آدیشه و کتاب فروشی امام خمینی (ره) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جامی اصفهان

ایستگاه اتوبوس جامی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله خرم پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در پنج رمضان، بین مهد و جامی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جامی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی دوستی شقایق واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جامی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خرم
  نواب صفوی
 • ایستگاه اتوبوس پناهی
  شهید فروغی، ابوریحان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جامی ندارد.
  neshan logo