info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ حوض
category

ایستگاه اتوبوس باغ حوض محله سفیر شمالی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ حوض

ایستگاه اتوبوس باغ حوض (ایستگاه اتوبوس) در محله سفیر شمالی شیراز و بلوار امیرکبیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله سفیر شمالی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازرگانی باطری گلبداغی، نمایندگی سایپا - اکبر دل افکار، یخ سازی امیرکبیر (کارخانه یخ)، NovinTech - شرکت نوین تک و آرایشگاه فرزان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ حوض شیراز

در شهر شیراز، محله سفیر شمالی ، ایستگاه اتوبوس باغ حوض شیراز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امیرکبیر، بین آفتاب و امیرکبیر 17 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باغ حوض شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی صفایی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ حوض شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ حوض واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سفیر
  بلوار سفیر شمالی، بین سفیر 19 و سفیر 21
 • ایستگاه اتوبوس پارک قوری
  بلوار استقلال، بین باهنر و شهیدان انتظامی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ریشمک
  بلوار امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس سفیر جنوبی
  بلوار رحمت غربی
 • ایستگاه اتوبوس سفیر شمالی
  بلوار رحمت غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ حوض اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ حوض در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ حوض ندارد.
  neshan logo