info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال محله قاسم آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال

ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال (ایستگاه اتوبوس) در محله قاسم آباد تهران و خیابان هنگام واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قاسم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کابین دوش ارزان، داروخانه دکتر تیموری، سوپر پروتئین ارگ، دبیرستان پسرانه امام جواد و پیتزا پارک اناری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال تهران است که در محله قاسم آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هنگام قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سادات قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه استقلال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  هنگام، نونوار شرقی، غفاری
 • ایستگاه اتوبوس انتهای سراج
  هنگام، استقلال، بین دوازده متری گلستان و کوهستان
 • ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی
  هنگام، استقلال، بین دوازده متری گلستان و کوهستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال ندارد.
  neshan logo