info
عکس فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی
category

فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی شاندیز

فروشگاه مواد غذایی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی

فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی (فروشگاه مواد غذایی) در شاندیز و ولیعصر، ولیعصر 10، بلوار دانشسرا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر رویایی پدیده و مرکز خرید پدیده و همچنین پاتیناژ پدیده شاندیز (اسکیت روی یخ)، فروشگاه فامیلی، آدیداس، پوشاک نامبروان و کباب ترکی شانلی سنتر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی شاندیز

برای رفتن به فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی شاندیز باید به شهر شاندیز، و بروید. فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی شاندیز یکی از فروشگاه‌های خوب شهر شاندیز به شمار می‌رود.

چطور به فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی شاندیز برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی شاندیز را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دارالشفاء قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی شاندیز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی شاندیز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی در سایر شهرها


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ferhat (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی ندارد.
neshan logo