info
عکس ایستگاه اتوبوس پل خاقانی بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس پل خاقانی بهشتی محله نارمک جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل خاقانی بهشتی

ایستگاه اتوبوس پل خاقانی بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله نارمک جنوبی تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله نارمک جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خاقانی و همچنین تالار تشریفات کلاسیک، بوستان شقایق، کتابخانه شقایق، مسجد قائم عج و طباخی حاج علی خانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل خاقانی بهشتی تهران

ایستگاه اتوبوس پل خاقانی بهشتی تهران در شهر تهران، محله نارمک جنوبی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دماوند قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پل خاقانی بهشتی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل خاقانی بهشتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل خاقانی بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چایچی
  بزرگراه باقری، خاقانی، شهید سرمدیان، شهید شمس، بین بوعلی و میدان رحیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل خاقانی بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل خاقانی بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل خاقانی بهشتی ندارد.
  neshan logo