info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان اعلم
category

ایستگاه اتوبوس میدان اعلم محله دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان اعلم

ایستگاه اتوبوس میدان اعلم (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه یزد و بلواردانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شاه ولی و همچنین فست فود ترد و خاص، تعمیرات تخصصی موبایل مکسیس، نانوایی صدرا، کافه رستوران سین و خودپرداز بانک تجارت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اعلم یزد

در شهر یزد، محله دانشگاه ، ایستگاه اتوبوس میدان اعلم یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلواردانشگاه، بعد از میدان عالم است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان اعلم یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اعلم یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان اعلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان
  بلوار فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس پیشخوان دولت
  استاد احمد آرام، بین بهار و میرداماد 1
 • ایستگاه اتوبوس شهید میر رحیمی
  بلوار فردوسی، بین میدان دانش آموز و فردوسی 4
 • ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی
  بلوار فردوسی، نسترن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان اعلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان اعلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان اعلم ندارد.
  neshan logo