info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر محله هفده شهریور، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر

ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر (ایستگاه اتوبوس) در محله هفده شهریور مشهد و بلوار صدر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله هفده شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه شبانه روزی‌شهید رجایی، تولیدی شلوار اسلش سیماکو، ساندویچ شاهان، آموزشگاه زبان کیش نوین و شیرینی بابک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر مشهد در شهر مشهد، محله هفده شهریور و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار صدر، بین میدان شهیدان سلطانی و صدر 34 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو پروین اعتصامی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس دانیال واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  دلارام
  شنبه 19 اسفند ماه 1402

  خدا لعنت کنه آنقدر دیر میاد اتو بوس که وقت انسان فقط هدر میدن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید صدر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54
  بلوار شهید رستمی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید رستمی
  بلوار شهید رستمی، بین رستمی 69 و 71
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 15
  بلوار شیرودی، بین بلوار چمن و شیرودی 13
 • ایستگاه اتوبوس انتهای موسی بن جعفر
  بلوار شیرودی، موسی بن جعفر، بنی هاشم 22
 • ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر ندارد.
  neshan logo