info
عکس ایستگاه اتوبوس افسران
category

ایستگاه اتوبوس افسران محله مهدی آباد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس افسران

ایستگاه اتوبوس افسران (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد شیراز و خیابان قصردشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مرکزی شیراز و همچنین بیمارستان دامپزشکی ایران، اپل گلشن، کافه 77، مرکز درمانی دکتر کازرونی و موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا (Go 2 TR) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس افسران شیراز

ایستگاه اتوبوس افسران شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله مهدی آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در قصردشت واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس افسران شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید مطهری قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی گردشگری هتل چمران واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس افسران شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده افسران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهدی آباد
  قصردشت، بین قصردشت 76 و مهدی آباد
 • ایستگاه اتوبوس ستارخان
  بلوار شهید مطهری شمالی
 • ایستگاه اتوبوس هتل چمران
  بلوار شهید چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس افسران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس افسران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس افسران ندارد.
  neshan logo