info
عکس ایستگاه پلیس 2
category

ایستگاه پلیس 2 یزد

درباره‌ی ایستگاه پلیس 2

ایستگاه پلیس 2 (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام مهدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج ساعت، موزه وزیری 1 و بازار چارسوق شاهی و همچنین کافه رستوران بام، مسجد حظیره، هییت انصار ولایت دارالعباده یزد، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد و فست فود لبخند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 2 یزد

ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 2 یزد در شهر یزد، محله محله گازرگاه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام مهدی، بین امام خمینی و مهدی 58 است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 2 یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سامان قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه پلیس 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان
  امام مهدی، بین ضیاء شریف 7 و شهید ابراهیمی مقدم 23
 • ایستگاه اتوبوس سید گلشاه
  سید گلسرخ، بعد از بازار کوشکنو
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
  خیابان قیام، تقاطع زورخانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه پلیس 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه پلیس 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه پلیس 2 ندارد.
  neshan logo