info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهنعکس ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهن
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهن محله راه آهن، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهن

ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهن (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن مشهد و خیابان کنارگذر آیت الله عبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان تخصصی روان پزشکی دکتر حجازی و همچنین نمایندگی سایپا رافتی، نانوایی لواش تهران، چلوکباب و حلیم کامیاب، بانک ملی شعبه چهارراه راه آهن و مسجد حضرت امام علی النقی (ع) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهن مشهد

ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهن مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله راه آهن پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی است. ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهن مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس شیرین گشت فرهاد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهن مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهن

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  قاسم
  یکشنبه 22 بهمن ماه 1402

  عقب نشینی برای توقف اتوبوس و ون ندارد و عامل راه بندان مسیر کنار است.

  3

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه راه آهن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسلم 16
  بلوار مسلم جنوبی، بین شهید ابراهیمی و مسلم 16
 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 46
  بلوار شهید کامیاب
 • ایستگاه اتوبوس مسلم 19
  (4.0)
  بلوار مسلم جنوبی، بین مسلم 17 و مسلم 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 19 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 19 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه راه آهن ندارد.
  neshan logo