info
عکس فروشگاه لوازم الکترونیکی206 design
category

فروشگاه لوازم الکترونیکی206 design محله پونک، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه لوازم الکترونیکی206 design

فروشگاه لوازم الکترونیکی206 design (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله پونک تهران و خیابان غروی شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه مرتبط با خودرو در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید جام جم همت و همچنین بوستان هیوا، شرکت آدر توان نامی، مجتمع ورزشی شهید غروی، قهوه آیزا و زمین فوتبال پارک غزال قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه لوازم الکترونیکی206 design واقع شده‌اند:

 • فروشگاه خدمات باطری، دینام و شارژ کولر اتومبیل ۱۱۰
  امیر ابراهیم، یاسمن
 • ماشین
  (5.0)
  بزرگراه آبشناسان، یاس یکم، سردار جنگل، ده متری گلستان
 • رینگ و لاستیک تیراژه
  (2.0)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، خان بابایی
 • اسپرت حسین
  (5.0)
  بزرگراه ستاری، میرزابابایی
 • فروشگاه روغن موتور و فیلتر های اتومبیل غفوری
  (5.0)
  افخمی، سجاجید
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مریم (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لوازم الکترونیکی206 design اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لوازم الکترونیکی206 design در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لوازم الکترونیکی206 design ندارد.
  neshan logo