info
عکس ایستگاه اتوبوس حقوقی
category

ایستگاه اتوبوس حقوقی محله خواجه نصیر - حقوقی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حقوقی

ایستگاه اتوبوس حقوقی (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران و خیابان حقوقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار ابن سینا و همچنین اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران، پل چوبی، نمایندگی مدیران خودرو کد 350 دهقانپور، کبابی گلپایگانی و مسجد عمار یاسر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه شمیران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حقوقی تهران

در شهر تهران، محله خواجه نصیر - حقوقی ، ایستگاه اتوبوس حقوقی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، حقوقی، بین قزوینی و اعتماد واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حقوقی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو امام حسین است. آژانس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حقوقی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حقوقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معیری
  مجاهدین اسلام، بین علیخانی و رحمانی پور
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین
  مدنی، بین محمدی و داوری
 • ایستگاه اتوبوس عظیم پور
  انقلاب اسلامی، نامجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حقوقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حقوقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حقوقی ندارد.
  neshan logo