info
عکس شیرینی سرا(پیراشکی شیرمال و فومنی)
category

شیرینی سرا(پیراشکی شیرمال و فومنی) محله منیریه، تهران

شیرینی‌سرا
4.0
2 رای

درباره‌ی شیرینی سرا(پیراشکی شیرمال و فومنی)

شیرینی سرا(پیراشکی شیرمال و فومنی) (شیرینی‌سرا) در محله منیریه تهران و خیابان معیری واقع شده است. این قنادی یکی از شش شیرینی‌سرا در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو صبا مال، بیمارستان تخصصی اعصاب و روان روزبه، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و مرکز خرید صبا و همچنین پمپ بنزین لشگر، صندوق قرض الحسنه الزهرا، اداره پست گمرک و پست منطقه 13 تهران، مطبخ طهرون و کباب سرای سادات قرار گرفته است.
سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده شیرینی سرا(پیراشکی شیرمال و فومنی) واقع شده‌اند:

 • کیک خانگی آچیلا
  قزوین، مخصوص، آرام
 • شیرینی سرای ترگل
  (3.0)
  معیری، نامی
 • قنادی آذربایجان
  (4.0)
  میدان منیریه
 • شکر خند
  (4.7)
  قزوین، قدیمی، بین اول و محبوب مجاز
 • تولیدی شیرینی توکلی تبریزی
  (5.0)
  نواب صفوی، محبوب مجاز شرقی، اناری تفت، بین اول و قدیمی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 14 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی سرا(پیراشکی شیرمال و فومنی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی سرا(پیراشکی شیرمال و فومنی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی سرا(پیراشکی شیرمال و فومنی) ندارد.
  neshan logo