info
عکس آکادمی هنرهای رزمی نینجا
category

آکادمی هنرهای رزمی نینجا محله ونک، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آکادمی هنرهای رزمی نینجا

آکادمی هنرهای رزمی نینجا (سالن و مجموعه ورزشی) در محله ونک تهران و خیابان خدامی واقع شده است. این مجتمع یکی از چهل و نه مجموعه ورزشی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آیینه ونک و همچنین بوستان آرارات، شرکت مدیریت هیربدان، نگارخانه والی، بانک ملت و جواهری فرخی قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده آکادمی هنرهای رزمی نینجا واقع شده‌اند:

 • مجموعه ورزشی تنیس استقلال
  ولیعصر، بین تابان و سرو
 • زمین فوتبال چمن مصنوعی امداد
  شیخ بهائی، امداد غربی
 • آکادمی اعتماد
  شیخ بهائی، نرسیده به طالقانی
 • باشگاه بدنسازی آریامن
  شیخ بهائی، بین لادن و صائب تبریزی
 • مجموعه ورزشی غدیر
  بزرگراه کردستان، یاسمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohammad_tap30 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آکادمی هنرهای رزمی نینجا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آکادمی هنرهای رزمی نینجا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آکادمی هنرهای رزمی نینجا ندارد.
  neshan logo