info
عکس ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر
category

ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر محله مصلی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر

ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر (ایستگاه اتوبوس) در محله مصلی یزد و بلوار امامزاده جعفر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله مصلی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و پاساژ موسوی و همچنین ساباط های یزد، امامزاده جعفر، هتل ثلاثی یزد، ترمه هاشمی و هتل سنتی شاخه نبات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر یزد است که در محله مصلی عتیق قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار امامزاده جعفر بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی همراز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامزاده جعفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان آژادی
  فرخی، بین میدان آزادی و شهید خسرو مجتبی
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی
  فرخی، بین گل و آیت الله غفاری
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید بهشتی
  امام خمینی، بین برخوردار و شیخ غلامرضا
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بلوار مطهری، بین حریری و میدان آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر ندارد.
  neshan logo