info
عکس بیت العباس
category

بیت العباس اصفهان

درباره‌ی بیت العباس

بیت العباس (مسجد) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی، ملت (86) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین مارچین، داروخانه شبانه روزی دکتر اکوان، تعمیرگاه تخصصی برق و الکترونیک خودرو، درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل و غذای بیرون بر آرش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مسجدهای که در محدوده بیت العباس واقع شده‌اند:

 • مسجد حضرت ابوالفضل (ع)
  (5.0)
  نوبهار، شهید خداداد امینی (43)
 • مسجد قاسم ابن الحسن
  (5.0)
  شهدای مارچین، زعفرانیه (31)، بین چمران و نرگس
 • مسجد حضرت زهرا
  (5.0)
  امام خمینی، شهیدان مهدی پور
 • مسجد امام حسین
  (5.0)
  شهدای مارچین، بین قائم و مریم
 • مسجد علی بن ابی طالب
  (3.5)
  شهید اسماعیلی، آسیاب (45)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط neda_mmm (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیت العباس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیت العباس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیت العباس ندارد.
  neshan logo