info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور (ایستگاه اتوبوس) در یزد و بلوار دولت آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیرینی سازی شریفی، داروخانه دکتر علی نیا، فروشگاه موتورسیکلت سامان، فروشگاه سپهر ابزار و لوازم آرایشی رژ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور یزد

در شهر یزد، محله علی بن ابی طالب ، ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور یزد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار دولت آباد، بین کوچک زاده و شهید نواب صفوی بروید. ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی لاله واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان 17 شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه
  بلوار مطهری، مطهری 22
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم زاده
  انقلاب، بین انقلاب 3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده
  انقلاب، بین انقلاب 3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه
  بلوار مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 22 بهمن 17 و 22 بهمن 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناشناس (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور ندارد.
  neshan logo