info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان چمران
category

ایستگاه اتوبوس خیابان چمران محله مسکن، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان چمران

ایستگاه اتوبوس خیابان چمران (ایستگاه اتوبوس) در محله مسکن یزد و خیابان چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله مسکن یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهمن یزد و یزد پانل و همچنین رستوران کباب بناب، داروخانه آرمان، دبیرستان کیخسروی، شیرینی مهر و کتابفروشی چمران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان چمران یزد

ایستگاه اتوبوس خیابان چمران یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله نیایش قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به چمران، بین چمران 5 و 7 بروید. ایستگاه اتوبوس خیابان چمران یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان چمران یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی
  مسکن، بین رهبر و دهم
 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت
  مسکن، بین جابربن حیان و ارغوانی
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی
  سلمان فارسی، برهان پور
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده
  سلمان فارسی، بین سی و نهم و مارکار 36
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان چمران ندارد.
  neshan logo