عکس ایستگاه کنترل جریان برق
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه کنترل جریان برق (محله جمالزاده، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین جمالزاده و باختر

موقعیت ایستگاه کنترل جریان برق در محله جمالزاده تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه کنترل جریان برق (اداره و سازمان دولتی) در محله جمالزاده تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این اداره یکی از پنج اداره و سازمان دولتی در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین فروشگاه مرکزی سامسونگ، نمایندگی 1112 ایران‌خودرو، کلینیک توانبخشی و توانمندسازی عصبی توانش، کاردرمانی توانش و مجموعه حقوقی صدای وکیل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین جمالزاده و باختر


سایر مراکز دولتی که در محدوده ایستگاه کنترل جریان برق واقع شده‌اند:

 • شورای نظارت بر صدا و سیما
  امام خمینی، مبین
 • دفتر خدمات دولت
  جمهوری اسلامی، ابوریحان
 • اتحادیه تاکسی های بین شهری
  توحید، فرصت شیرازی، بین دکتر قریب و ایزدی مقدم
 • اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران
  کارگر شمالی، جعفر زادگان، ثابت، هندسی
 • سازمان مدیریت تاکسیرانی
  آزادی، بین زارع و بهزاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید ۱۳۷۰ (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه کنترل جریان برق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه کنترل جریان برق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه کنترل جریان برق ندارد.
  neshan logo