info
عکس فروشگاه لوازم منزل
category

فروشگاه لوازم منزل (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

فروشگاه لوازم خانگی

درباره‌ی فروشگاه لوازم منزل

فروشگاه لوازم منزل (فروشگاه لوازم خانگی) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان نلسون ماندلا، شهید احمد قصیر (بخارست) واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لوازم خانگی در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آفریقا و همچنین رستوران کافه ارکیده (شعبه آرژانتین)، لوازم آرایشی هایلند بیوتی، پایانه اتوبوس بیهقی، میدان آرژانتین و گامبی ساندویچ قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم منزل تهران

فروشگاه لوازم منزل تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله آرژانتین - ساعی و پیدا کنید. فروشگاه لوازم منزل تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله آرژانتین - ساعی به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فراکالا، شرکت سهند الکترونیک کیش و آکادمی گلدیران اشاره کرد.

چطور به فروشگاه لوازم منزل تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم منزل تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس هنرستان قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه لوازم منزل تهران ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی نیز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه لوازم منزل تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه لوازم منزل تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده فروشگاه لوازم منزل واقع شده‌اند:

 • فراکالا
  ولیعصر، پردیس
 • شرکت سهند الکترونیک کیش
  خالد اسلامبولی (وزرا)، بهمن کشاورز
 • آکادمی گلدیران
  بزرگراه مدرس، بیهقی، پاریاب - شانزدهم غربی
 • فروشگاه لایکو
  (5.0)
  ولیعصر، بین نادر و پله اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لوازم منزل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لوازم منزل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لوازم منزل ندارد.
  neshan logo