info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ محله ایرانشهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ

ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر یزد و بلوار مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ موسوی و همچنین هتل الزهرا، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد، کبابی ناب، کباب گلپایگانی و فروشگاه فرهنگیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ یزد

ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله ایرانشهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مطهری، بین نجاریان و سعدی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی تلفنی سینا سیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین
  شهید رجایی، بین رجایی ششم و بینا
 • ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد
  بلوار دولت آباد، بین سروش و بلوار 22 بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ ندارد.
  neshan logo