info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد محله دانشگاه علوم پزشکی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد

ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه علوم پزشکی یزد و بلوار جوان، بلوارشهدای گمنام واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه علوم پزشکی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شاه ولی و همچنین یزد کتاب، کتابفروشی پروفسور، ساندویچ نوید، خودپرداز بانک ملی و پارکینگ دانشگاه آزاد یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد یزد

ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جوان، بلوارشهدای گمنام قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه آزاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بلوار فلسطین، بین میدان امام موسی صدر و نگارستان 2
 • ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی
  بلوار فلسطین، نرسیده به طوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد ندارد.
  neshan logo